اخبار سبک

اولین وبینار سبک کیوکوشین کاراته WKB

درحال ارسال
به این مطلب امتیاز دهید
۵ (۱۸ رای)

صورتجلسه اول سبک کیوکوشین کاراته WKB

نوع جلسه:

آنلاین

موضوع جلسه:بررسی عملکرد اعضاء و نمایندگان سبک و ارائه پیشنهادات جهت ارتقاء عملکرد سبکشماره جلسه:

۹۹۹۴

تاريخ برگزاري:۹۹/۰۹/۰۴ساعت شروع  : ۲۱ساعت خاتمه : ۲۲:۳۰محل برگزاری:

فضای مجازی

بسم تعالی

اولین وبینار(Webinar) سبک کیوکوشین کاراته WKB مورخ ۹۹/۰۹/۰۴ در ساعت ۲۱ آغاز گردید که با حضور ریاست سبک (شیهان ودود مجرد شهریور ) و  اکثریت اعضاء و نمایندگان سبک با موضوع و محوریت به شرح ذیل برگزار گردید :

۱) تنظیم و طراحی وبسایت جامع سبک توسط آقای امیرفتحی

۲) برگزاری دومین مرحله از کاتای مجازی در بهمن ماه سال ۱۳۹۹

۳) دریافت کدرهگیری توسط اعضاء ، نمایندگان و هنرجویان

۴) دریافت کارت عضویت نمایندگان در اسرع وقت

شرح جلسه : در ابتدا ریاست محترم سبک کیوکوشین کاراته WKB  ( شیهان ودود مجرد شهریور ) ضمن خوش آمدگویی و تقدیر از اعضاء و نمایندگان بابت تلاش فراوان این عزیزان در خصوص تدریس و تمرین هنرجویان بصورت مجازی آغاز گردید و در ادامه موضوعات متذکر در پاراگراف فوق را بصورت کامل و تخصصی تشریح نمودند و از تمامی اعضا و نمایندگان سبک خواستند که نظراتشان را در خصوص عملکرد سبک و دیگر مجریان سبک ارائه دهند .

در ادامه صحبت های شیهان ودود مجرد شهریور ، جناب آقای امیر فتحی بعنوان مدیرکل روابط عمومی سبک کیوکوشین WKB در خصوص روند اجرایی جلسه و طراحی وبسایت گزارش خود را اعلام نموده و در خصوص برنامه آینده سبک پیشنهاداتی ارائه نمودند و در انتها از ریاست سبک و دیگر اعضاء و نمایندگان تقدیر و تشکر نمودند .

بعد از ایشان جناب آقای محمدرضا عظمايي نايب رئيس محترم سبک کیوکوشین WKB ضمن تشکر از ریاست سبک و عملکرد خوب اعضاء ، موضوعات ریاست سبک را تاکید نموده و در این راستا برنامه های خود را در خصوص روند سبک در آینده مطرح نمودند .

در ادامه  ایشان جناب آقای فرامرز ندری نماینده محترم استان لرستان از ریاست سبک و عملکرد قدرتمند ایشان تشکر کردند و برنامه های آینده استان را مطرح نموده و اعلام کردند که و اعلام همکاری خود را با تمام قدرت بیش از پیش اعلام نمودند .

در ادامه ایشان جناب آقای مجتبی فتح اللهی نماینده محترم استان البرز و سرمربی تیم ملی نوجوانان در خصوص برنامه های تمرینی ایشان در ایام کرونا تشریح نموده و برنامه های منسجمی بعداز کرونا مطرح کردند و از عملکرد و عضویت هنرجویان و رضایت کامل افراد اعلام گزارش نمودند .

اولین وبینار سبک کیوکوشین WKB بعد از صحبت های پایانی ریاست محترم سبک در خصوص رضایت ایشان جهت برگزاری جلسات متعدد آنلاین اعلام کردند و مجددا برنامه های آتی سبک را بازگو نمودند و لازم بذکر است که تعدادی از دیگر نمایندگان و اعضاء بدلیل تداخل در شبکه و اینترنت در این جلسه حضور نداشتند و  در پایان، اولین جلسه وبینار در ساعت ۲۲:۳۰ خاتمه یافت

باتشکر ودود مجرد شهریور
نماینده سازمان جهانی و رئیس کیوکوشین WKB ایران

درحال ارسال
به این مطلب امتیاز دهید
۵ (۱۸ رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *