سید علی آزادی

✔️ متولد : مهرماه ۱۳۷۴

Born: September 1995

✔️ محل تولد : تهران

Place of birth: Tehran

✔️ سید علی در سال ۱۳۷۹ با برادر بزرگتر خودش ” آروین آزادی ” و همراه با پدر به باشگاه رزمی نزدیک محل زندگیشون رفت و بعد از چند جلسه تمرین و مشاهده هم سن های خودش با رشته کیوکوشین کاراته آشنا شد و با علاقه فراوانی این مسیر رو ادامه داد .

✔️ سیدعلی جوانی کوشا و جسور بصورت تمام انرژی و وقت خودش رو با شروع در کلاس های رزمی رشته کیوکوشین کاراته رده نونهالان و نوجوانان در باشگاه حٌر ریاحی زیر نظر برادران مجرد شهریور از جمله قهرمان آسیا شیهان ودود مجرد شهریور در زندگی ورزشی خودش شروع کرد .

✔️ سید علی آزادی با زحمت و تمارین بی وقفه توانست در همان ابتدای کار مقام های اول ، دوم و سوم استان تهران و کشوری را تا سال ۱۳۹۶ در کارنامه خود ثبت کند و در همان سال یک اتفاق مهم برای سیدعلی رخ داد و این جوان توانست در اسفندماه سال ۱۳۹۶ به کسب مقام اول مسابقات آسیایی سبک های آزاد که در کشور ایران شهر تهران برگزار گردید نائل شود .

✔️ موفقیت های سیدعلی ادامه دار بود و او دیگر بصورت حرفه ای در سبک کیوکوشین کاراته WKB که توسط مربی خودش یعنی شیهان ودود مجردشهریور تاسیس گردید تمرین کند و مسابقه دهد و همچنین سیدعلی در مهرماه سال ۱۳۹۷ توانست مقام سوم مسابقات بین المللی سبک های آزاد را در کارنامه خود ثبت کند .

✔️ سیدعلی آزادی توانست در سال ۱۳۹۸ مدرک مربی گری درجه ۳ خود را از فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران دریافت کند از آن سال به مربی گری در باشگاه های مناطق ۱۰ و ۱۱ تهران پرداخته و شاگران زیادی را تربیت کرده است .

✔️ شعار این جوان موفق ایرانی این است که ” من همچنان سخت تمرین می کنم تا در مسابقات آسیایی و جهانی پیش رو ” مقام قهرمانی کسب کنم تا خود و خانواده و سبک خودم ( کیوکوشین کاراته WKB ) را خوشحال و افتخار آمیز برای کشورم باشم .

✔️ مقام های اول ، دوم و سوم استان تهران و کشوری

✔️مقام اول مسابقات آسیایی سبک های آزاد در سال ۲۰۱۶

✔️مقام سوم مسابقات بین المللی سبک های آزاد در سال ۲۰۱۸

✔️کسب مدرک مربی گری درجه ۳ از فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران

آدرس باشگاه سیدعلی

آدرس باشگاه : خیابان جمهوری غربی – حد فاصل میدان جمهوری و رودکی – پلاک ۱۶۸۶ – باشگاه ورزشی بهمنش

باشگاه کیوکوشین در جمهوری

باشگاه کیوکوشین در رودکی

باشگاه کیوکوشین در کارون

باشگاه کیوکوشین در نواب

باشگاه کیوکوشین در سلسبیل

باشگاه کیوکوشین در میدان حر